Forum KInO "Neptun" Gdańsk

MnO ogólnopolskie - I Runda Pucharu Polski GOSK 2013

Sadek - 2013-02-11, 16:37
Temat postu: I Runda Pucharu Polski GOSK 2013
Zapraszam do zapoznania się z Regulaminem I rundy Pucharu Polski - GOSK 2013, będącego jednocześnie rundą Pucharu Pomorza Gdańskiego TZ i Pucharu Województwa Pomorskiego kategorii TM i TD. W załączniku również regulamin Nieoficjalnego Pucharu Polski kategorii TM.
Hybryd - 2013-03-15, 13:36

Na GOSKu 2013 zostawiłem z kolega książeczki do weryfikacji
Byliśmy na trasie TS(TZ) 3 etapowej bez nocnej i po zakończeniu 3 etapów musieliśmy jechać dalej i nie mogliśmy zostać
Książeczki nie były do tej pory zweryfikowane i organizator na miejscu przekazał mi że zostawią je w Dziupli w Gd. Gł. i będę mógł je odebrać już w poniedziałek

Byłem w Dziupli NA PEWNO nikt tam ich nie zostawił

Czy wie ktoś może gdzie one są ?
Kiedy i gdzie mogę je odebrać (bardzo chciałbym jak najszybciej bo w weekend jest kolejne InO)

Pozdrawiam
Kamil Jachimowski
druga książeczka może być nie podpisana należy do Piotra Bładzikowskiego okładka z dzieckiem , w środku tylko 3 imprezy GOSK , Sukkub i coś jeszcze

Kaczor - 2013-03-17, 16:59

Kiedy będzie można popatrzeć na wyniki?
Karo - 2013-03-18, 02:13

Zdjęcia z Goska w okrojonej wersji można podejrzeć tutaj: http://tiny.pl/h8qwt

Hybryd: W sprawie książeczek myślę, że mogę pomóc. Proszę o kontakt na priva, a najlepiej na maila stowarzysz.gdanski@gmail.com .

Sadek - 2013-03-20, 09:54

Długo oczekiwany protokół końcowy I Rundy Pucharu Polski GOSK 2013 znajdziecie w załączniku.

Organizatorzy, a szczególnie Sędzia Główny bardzo serdecznie dziękują wszystkim za okazanie wielkiej cierpliwości oraz wyrozumiałości we wszystkich momentach Zawodów.

Jednocześnie w imieniu przyszłych organizatorów serdecznie zapraszamy na XV Marsze na Orientacje „GOSK 2014”.

Kaczor - 2013-03-21, 13:04

W wynikach jest błąd (we wcześniejszych jakie widziałem go nie ma).
Za pierwszy etap ekipa jaka wygrała w TS dostała 1018 PP :)
W TJ w ogóle nie ma 1000 PP :)

Sadek - 2013-03-22, 10:33

Kaczor napisał/a:
W wynikach jest błąd (we wcześniejszych jakie widziałem go nie ma).
Za pierwszy etap ekipa jaka wygrała w TS dostała 1018 PP :)
W TJ w ogóle nie ma 1000 PP :)

Faktycznie wdarły się małe błędy - dzięki za uwagę, protokół poprawiony.