Forum KInO "Neptun" Gdańsk

MnO w naszym regionie - JESIEŃ 2010

Dorka - 2010-11-09, 21:10
Temat postu: JESIEŃ 2010
Witam wszystkich :)

Po długich bojach w końcu udało się zorganizować bazę zawodów.

Na imprezie dostępne będą dyplomy (sporo zaległe) za poprzednie imprezy (zarówno Neptuna jak i Alpino)

Serdecznie zapraszamy w ten wesoły przed wyborczy dzień :-)

Pozdrawiam
Dorka

Właszczki - 2010-11-14, 23:00

Cześć,
Ja ponawiam pytanie zadane w mailu:
- czy na trasie TP mogą wystartować Kangury? Czy trasa będzie do przejścia przez maluchy (3-5 lat), lub z obciążeniem (maluch na plecach)
- czy osoby startujące pierwszy raz mogą liczyć na szkolenie?

Dorka - 2010-11-15, 21:06

Szkolenie jak najbardziej się odbędzie, nie wiem czemu umknęło mi w regulaminie że trasy TSZ i TPK jak najbardziej też będą :)

Co do trasy TP, to na tę chwilę nie wiem, ale postaram się dowiedzieć :)

Właszczki - 2010-11-15, 21:48

Dziękuję za odpowiedź. Jeśli będzie trasa TPK to wystarczy w zupełności. Tylko proszę podaj mi jaka długość trasy - dla rodziców to ważne i jaki teren (czy wózkiem da się przejechać)...
Dorka - 2010-11-21, 12:25

Dziękuje wszystkim za udział w imprezie.
Niestety pogoda trochę nam nie dopisała, ale za to humory wręcz przeciwnie pozytywne :)

Do zobaczenia za dwa tygodnie na "HARCACH PREZESA" :)

Kortyn - 2010-11-21, 12:29

wiadomo kiedy wyniki ?:)
gad - 2010-11-21, 21:32

Miejmy nadzieję, że coś z tych wyników wogóle będzie do odczytania. Tak sobie na mecie popatrzyłem na różne karty, to podsumowanie będzie napewno ciężkie.
Kortyn - 2010-11-21, 21:42

Trudno zeby mialo byc inaczej :) skoro kredki mokre, karty zamokly i nie dalo rady nic na nich napisac :) Ale po prostu ciekawy jestem kiedy wyniki moga sie pojawic :)
Gugul - 2010-11-21, 22:37

Pogoda była sympatyczna ;) Mi udało się zachować prawie suchą kartę, ale nie znaczy to, że łatwiej pisało się tymi kredkami.
A Harce w piątek?

Właszczki - 2010-11-21, 22:49

Dorka napisał/a:
Dziękuje wszystkim za udział w imprezie.
Niestety pogoda trochę nam nie dopisała, ale za to humory wręcz przeciwnie pozytywne :)

Do zobaczenia za dwa tygodnie na "HARCACH PREZESA" :)

Dorka Ty wiesz, że na trasie było miesięczne niemowlę? O to co napisali rodzicie:
"Trasa nie była na wózek. NIe była też na marsz dla ponad dwulatka. Tymianka niósł P w kółkowej. Parokrotnie lądował na dupsku, bo było bardzo mokro i ślisko. Ja wylądowałam tylko raz. DO chodzenia były górki, pagórki i góry. I błoto. Mnóstwo błota. Szał ciał. Podano, że 4600m, ale myślę, że było więcej. Po 3 godzinach totalnie olaliśmy punkty i szliśmy do bazy jak najszybciej. Na szczęście dla dzieci mieliśmy ubrania na przebranie.
Byliśmy ze znajomymi i ogólnie wróciliśmy zadowoleni. Przynajmniej skończyliśmy trasę.
Znajomym też się podobało, bo zastanawiają się nad przyjazdem za tydzień (są z Torunia).
Ale łatwo nie było. Być może TO dla nas z dwójką dzieci jest za trudna??"
Chyba muszę bardziej dopytywać o trasy ;). Ale bakcyla już połknęli to najważniejsze ;)

Kortyn - 2010-11-21, 22:50

Nasza mapa zamokla mimo koszulki :D a mokrymi kredkami pisac sie nie dalo :) Harce za 2 tygodnie chyba w sobote z tego co slyszalem :)
Kortyn - 2010-11-21, 22:51

Ale czy to wina organizatorow ze pogoda nie dopisala ? Gdyby bylo sucho to mysle, ze nie byloby takich problemow :)
kazia - 2010-11-22, 15:46

co do wyników to wklepuję je ale jest ciężko... a harce będą w piątek 3 grudnia regulamin będzie niedługo:)
Kortyn - 2010-11-22, 16:59

To kiedy mozna sie ich spodziewac ? :)
Gugul - 2010-11-22, 17:06

A! Czyli miałam rację, co do piątku. Nocne InO w sobotę... - nie ;)
Trzeba być cierpliwym. Wyniki z dnia na dzień się nie pojawiają. Obstawiam ponad tydzień przy tamtejszych warunkach pogodowych.

Natalia - 2010-11-22, 21:53

Wyniki powinny pojawić się na dniach, muszą tylko zostać wklepane do excel'a ;)
kazia - 2010-11-23, 01:05

proszę wyniki TO i TPK z góry przepraszam jeśli przekręciłam czyjeś nazwisko ale odczytanie nie było łatwe;) co do pozostałych wyników to powinny być niedługo
Sadek - 2010-11-23, 09:25

wyniki wszystkich kategorii:
http://neptun.gda.pl/wyni...i&id=180&kat=tm

Gugul - 2010-11-23, 20:35

No właśnie, czy mogę prosić o poprawienie kilku nazwisk z trasy Tpk? Domyśliłam się, że nie będzie to łatwe ;)
2 msc. Kamil Gwarowski - Kamil Grochowski
3 msc. Maciek Skurka - Maciek Skerka
7 msc. Damian Paszko - Dominika Paszko

Z góry dziękuję.

Sadek - 2010-11-24, 09:15

Gugul napisał/a:
No właśnie, czy mogę prosić o poprawienie kilku nazwisk z trasy Tpk? Domyśliłam się, że nie będzie to łatwe ;)
2 msc. Kamil Gwarowski - Kamil Grochowski
3 msc. Maciek Skurka - Maciek Skerka
7 msc. Damian Paszko - Dominika Paszko

Z góry dziękuję.

Wyniki zaktualizowano, dostępne pod adresem j.w.

hipul - 2010-11-24, 10:03

A można jeszcze do tego dołączyć mapy i wzorcówki?
Gugul - 2010-11-24, 19:08

Dzięki wielkie ;-)