Forum KInO Forum KInO "Neptun" Gdańsk

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
rolkowanie w czwartek!!!!!!!
Autor Wiadomość
Agnieszka K
agnieszka k

Nr leg.: 63
Wysłany: 2009-11-03, 23:00   rolkowanie w czwartek!!!!!!!

Wszystkich chętnych (tych co umieją i tych co nie) zapraszmy na klubowe rolkowwanie w najbliższy czwratek tj. 05/11/09 o godz. 18.30. Spotykamy się na końcu ulicy Jana Pawła - na dużym pakingu niedaleko plaży. Plan - pętla Brzeżno - Sopot - Brzeżno. Bankowo zapowiedzieli się Sadek i Ruda, na kolejnych czekamy. Jak co - jade z Oliwy i moge kogoś zabrac, Sadek - myśle że też (Wrzeszcz:)).
Wyciągać rolki i do zaobaczenia w czwratek!!!!

szymonh 

Wysłany: 2009-11-04, 10:09   

Hehe. Ja tam psychicznie i fizycznie już się przestawiłem na łyżwowanie, które od końca września jest już możliwe na Olivii. I zamierzam je uskutecznić kolejny raz w sobotę:-)

Zoppoter 
Zabytek

Wysłany: 2009-11-04, 19:49   

A co się robi na takim rolkowaniu? 8-letnia dziewczynka miałaby tam co robić? O ile by do jutra wyzdrowiała oczywiście, bo na razie to chyrcha i smarka...

Agnieszka K
agnieszka k

Wysłany: 2009-11-04, 20:37   

Generalnie rolkwanie mialoby na celu wieczorne rozprostowanie kosci i grupowy przejazd na rolkach wybranej traski. Nie wim czy wcześniej w klubie wyszedł ktos z taka propozycja, ale fajnie by było zorganizować sie i nie jezdzic kazdy kto jezdzi oobno, a spotkac się i pojzdzic razem. Moze okaze się ze w Klubie mamy "ukrytych" fascynatów rolkami i przejdzie to do normalności, tak jak np spotykamy się na rowery, kajaki czy inne. Miejsce spotkania, wszelkie sugestie pozostawiam do dyskusji.Mam jedynie nadzieje ze pogoda się nieco poprawi - i nie bedzie mokro.
Jak masz ochote wząć 8letnia dziewczynkę - bierz śmiało - spotkanie nie ma ograniczenia wiekowego, Sadek jak bedzie trzeba nauczy ją jeżdzenia na rolkach a dzieki temu moze ktos inny również zdecyduje się na zabranie mlodszych uczestnikow:)

Sadek 

Nr leg.: 69
Wysłany: 2009-11-04, 20:42   

Agnieszka K napisał/a:

Jak masz ochote wząć 8letnia dziewczynkę - bierz śmiało - spotkanie nie ma ograniczenia wiekowego, Sadek jak bedzie trzeba nauczy ją jeżdzenia na rolkach a dzieki temu moze ktos inny również zdecyduje się na zabranie mlodszych uczestnikow:)

Sadek chętnie nauczy, tylko sam jeszcze musi się nauczyć :) Ale Agnieszka za to ładnie śmiga, to możecie ustawiać się już w kolejce do pobierania nauk u niej :)

Agnieszka K
agnieszka k

Wysłany: 2009-11-04, 21:12   

No dobra, widze ze nie ma c ściemniac - sami ptrzebujemy nauki:):):):):):) Agnieszka rowniez:P:)

Marta 
Marta Godlewska

Nr leg.: 107
Wysłany: 2009-11-05, 00:19   

Eh, fajna sprawa, ale nie mam rolek. Pożyczyłam komuś :P
Miłego rolkowania jutro ;)

Zoppoter 
Zabytek

Wysłany: 2009-11-05, 08:28   

Hi hi hi, nauczyć, to by trzeba było mnie, a nie moją córkę, ale ja chyba za stary jestem. Na razie to i tak zależy od tego, czy moja mała przestanie chyrchać... Rano niestety nie przestała.

Sadek 

Nr leg.: 69
Wysłany: 2009-11-05, 18:06   

tym razem pogoda nie dopisała niestety, może czas przerzucić się na narty, jak tylko będziemy planować damy oczywiście znać :)

Odpowiedz do tematu