Forum KInO Forum KInO "Neptun" Gdańsk

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
SPOTKANIE KLUBOWE - 12 kwietnia 2010
Autor Wiadomość
Karo 
Karolina Przybylska

Nr leg.: 117
Wysłany: 2010-04-03, 12:02   SPOTKANIE KLUBOWE - 12 kwietnia 2010

Z różnych powodów, za przyzwoleniem z góry przeklejam to co (mam nadzieje;p) dotarło do części z Was na maile.

Cytat:
Hejka!!
Ponieważ bardzo dawno nie było spotkania klubowego zapraszam w poniedziałek 12 kwietnia na godzinę 18.30 na Ogarną do Krowiej Bramy. Może zrobimy jakąś akcję kredkowo-lampionową, bo ostatnio trochę tego brakuje, a przede wszystkim będzie okazja żeby się spotkać i porozmawiać o klubie.
Oczywiście wcześniej, w lany poniedziałek spotkamy się pewnie na InO u Qbackiego:)

Ponadto chciałabym życzyć wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych w rodzinnym gronie i mokrego i słonecznego Lanego Poniedziałku.

pozdrawiam Magda Kazimieruk

Ze swojej strony dodam, że każde pojawienie się będzie na wagę złota.:) Sporo spraw klubowych się "zakurzyło", zaszły pewne zmiany personalne "u góry" w związku z czym jest wiele tematów, które należało by przedyskutować. :)
Na spotkanie zapraszamy nie tylko stałych klubowiczy, ale także każdego kto chciałby włączyć się w działalność klubu, pomóc, poradzić, czy też ma nowe pomysły na "rozruszanie" Neptuna ;).

monika0021

Wysłany: 2010-04-09, 10:49   Chcę się zapisać do Neptuna!

Cześć,

Nazywam się Monika Gosiewska i chciałabym dołączyć do Neptuna!
Na marszu 'U Qubackiego' poinformowano mnie o spotkaniu w poniedziałek - na które, niestety, przyjść nie mogę.
Planujecie jakieś kolejne spotkanie, na którym mogłabym zaprezentować moją skromną osobę?:)

Pozdrawiam
Monika

Sadek 

Nr leg.: 69
Wysłany: 2010-04-09, 13:05   

Witaj Moniko :)

Rozmawialiśmy na zawodach w Gołębiewie - szkoda że nie możesz pojawić się w poniedziałek, ale to nic straconego - zapraszam w takim razie na zawody organizowane przez Agę i mnie - "Fajny Sad 2010" 25 kwietnia w Otominie - będzie okazja - jak to ująłaś - zaprezentowania siebie :)

Link z aktualnościami odnośnie tej imprezy:
http://www.neptun.gda.pl/forum/viewtopic.php?t=365

monika0021

Wysłany: 2010-04-09, 14:07   do zobaczenia na Fajnym Sadzie:)

Dzięki, do zobaczenia na Fajnym Sadzie:)

jeżeli po marszu - tzn w niedzielę bądź w kolejne dni byłaby potrzeba 'posprzątania' po marszu, to ja chętnie pomogę:)

Pozdrawiam
Monika

Odpowiedz do tematu