Forum KInO Forum KInO "Neptun" Gdańsk

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
POCZĄTEK KOŃCA INO???

Co powinniśmy zrobić w tej sytuacji??
Nic, nie mam czasu...
0%
 0%  [ 0 ]
Rozesłać to, ale tak naprawde to nie moja sprawa.
0%
 0%  [ 0 ]
Zbierać podpisy, ale nic więcej.
0%
 0%  [ 0 ]
Organizować się, uczestniczyć w spotkaniu i wymyśleć coś.
100%
 100%  [ 1 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 1

Autor Wiadomość
rzepek 
ByCzasNaInoBylTam

Nr leg.: 62
  Wysłany: 2010-11-03, 17:26   POCZĄTEK KOŃCA INO???

Uwaga, W Polsce są ludzie którzy przymierzają się do doprowadzenia lasów państwowych do zadłużenia i prywatyzacji, rujnując kilkudziesięcioletnie doświadczenie wspaniale działającego polskiego sukcesu . ZACHĘCAM WAS DO DZIAŁANIA, MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA, NIE MOŻEMY POZWOLIĆ BY ZNISZCZONO LASY I NAS OD NICH ODCIĘTO.

O CO CHODZI:Przeczytaj artykuł: http://www.ekorozwoj.pl/c.../148/1/lang,pl/

O CO CHODZI: LASY ZAWSZE DAWAŁY NAM DUŻO RADOŚCI I BYŁY CZĘŚCIĄ NASZEGO ŻYCIA, PRZYSZEDŁ CZAS BY O NIE ZAWALCZYĆ BO SĄ LUDZIE KTÓRZY CHCĄ NA NICH ZAROBIĆ.
DLACZEGO: Pomyśl turysto-inowcu ile dostałeś od naszych lasów, radości, wspaniałości. To jest nasze dobro wspólne i trzeba go bronić, gdyż samo się nie zrobi.
JAK: Zainteresuj innych tym postem tą sprawą, wal pomysły na forum. Będę koordynował dalej naszą akcję.

Moje działanie jest czysto bezinteresownym niekomercyjnym moim własnym wyborem opartym na świadomości związanej z odpowiedzialnością za własne otoczenie i kraj w którym zyjemy. Przyszła chwila w której również środowisko Ino powinno przyłączyć się do naszych przyjaciół leśników i zacząć bronić tego co jest naszą podstawą. Pozdrawiam i do zobaczenia!!!!

W SPRAWIE AKCJI ZBIERANIA PODPISÓW MOŻNA SIĘ KOMUNIKOWAĆ ZE MNĄ MAILEM NA ADRES: architekton@wp.pl

referendum_lasy_snrzrp.doc
Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Polski ogłasza inicjatywę zbierania podpisów pod wnioskiem o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe, zawierającym pytanie: „Czy jesteś z
Pobierz Plik ściągnięto 283 raz(y) 93,5 KB

komunikat_23-10-2010.doc
Komunikat leśników dotyczących działań ministerstwa finansów, które mogą doprowadzić do pozbawienia nas możliwości korzystania z lasów Państwowych!!!
Pobierz Plik ściągnięto 285 raz(y) 544,5 KB

Ostatnio zmieniony przez rzepek 2010-11-03, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  

rzepek 
ByCzasNaInoBylTam

Wysłany: 2010-11-03, 17:54   Wysłany przezemnie mail do stowarzyszenia ekorozwój>Dodzi

Jako członek Klubu Imprez na Orientację "Neptun" Gdańsk, czynnie przez całe życie korzystający z zasobów lasów państwowych, prowadzący działalność edukacyjną na ich obszarze, oraz czerpiący wiele niematerialnych korzyści z ich istnienia i doceniający działania leśników w Polsce, jako członek środowiska "Inowców" w Polsce będący Przodownikiem Imprez na Orientację PTTK nie mogę pozostac obojętny na informacje na temat chęci " skoku na lasy państwowe". Dlatego też z wielkim podziwem i serdecznością przyjąłem informacje na temat akcji związanej z obroną lasów Państwowych.

Chciałbym poinformować, iż w swoim środowisku zaczęliśmy zbierać podpisy pod proponowanym referendum, jak rozumiem jedną z niewielu możliwości obrony obecnego stanu rzeczy.

Dlatego też również chciałbym prosić o informację jeśli zajdzie możliwość zaangażowania naszego środowiska,które od kilknastu lat czynnie korzysta z dobrodziejstw lasów państwowych w obronę naszej spóścizny przekazanej nam przez naszych przodków.

Czujemy się zobowiązani poprzeć środowisko leśników którzy codzień skutecznie poprzez ochronę tego dziedzictwa umożliwiają nam korzystanie z zasobów lasów państwowych i jesteśmy zadowoleni z obecnego stanu rzeczy i nie chcemy go zmieniać.

Z turystycznym pozdrowieniem
Paweł Rzepecki Klub Imprez na Orientację Neptun Gdańsk

www.neptun.gda.pl

rzepek 
ByCzasNaInoBylTam

Wysłany: 2010-11-03, 18:01   podpisy!!!

Zapraszam do ściągania listy do podpisów i przekazywania jej mi bezpośrednio.
Listy będę odbierał w biblotece uniwersytetu gdańskiego, w czytelni czasopism, gdzie będzie można mnie spotkać w sobotę 20 listopada pomiędzy godziną 17.15, a 18.15 w piątek 26 listopada. Zapraszam do wspólnego poczytania czasopism.
Zebrane listy z podpisami przekażę do osób koordynujących akcję.
Proszę o opinie i pomysły dotyczące działań które możemy jako inowcy podjąć, oraz o polemikę jesli moje postępowanie wydaję się Wam nie słuszne.
Pozdrawiam
Nie okażmy obojętności na sprawy które nas dotyczą!!!

rzepek 
ByCzasNaInoBylTam

Wysłany: 2010-11-24, 00:01   Zapraszam do zapoznania się dla niezorientowanych

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=23526

Odpowiedz do tematu