Forum KInO Forum KInO "Neptun" Gdańsk

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wda zimowa 2009
Autor Wiadomość
Marcin Pacek 
Marcin

Nr leg.: 88
Wysłany: 2008-10-21, 20:58   Wda zimowa 2009

Zachęcam wszystkich do udziału w Ogólnopolskim Zimowym Spływie kajakowym Wda 2009

(termin: 05 - 08. 02.2009r, zgłoszenia do 20.12.2008r - wpisowe: 130 zł miejsce w kajaku 50 zł, zgłoszenia do 10.01.2009r - wpisowe: 150 zł miejsce w kajaku 50 zł)

Impreza trzydniowa, podczas której płynie się Wdą, startuje się w konkurencjach indywidualnych (strzelanie z łuku, rzut piłką do kosza, wyścig kajakowy ...) jak i zespołowych (wyścig zespołowy kajakowy, sztafeta ... ). Byłoby fajnie gdybyśmy jako KInO mogli wystawić swoją reprezentację ... W 2009 roku Zimowa Wda odbędzie się w rejonie Czarnej Wody ...
Jest już kilka osób zainteresowanych reprezentowaniem barw Neptuna podczas Zimowej Wdy 2009.

Dagon 
Grzesiek Kazimieruk

Nr leg.: 74
Wysłany: 2008-10-21, 21:15   

Start na jedynkach, czy na dwójkach?
Ja wstępnie w to wchodzę.

Marcin Pacek 
Marcin

Nr leg.: 88
Wysłany: 2008-10-21, 21:34   Wda zimowa 2009

Podczas Wdy Zimowej startuje się i na jedynkach i na dwójkach. Podczas zgłoszenia deklaruje się czy startuje się w jedynce czy w dwójce i przez całą imprezę należy trzymać się zadeklarowanej kategorii. Korzystniej jest oczywiście gdy reprezentacja klubu ma w swoich szeregach kajakarzy i w jedynkach i w dwójkach - większa szansa na zdobycie punktów.

Qbacki 
od 15.10.1994 r.

Nr leg.: 5
Wysłany: 2009-02-03, 15:53   

ot, taka rozgrzewka przed imprezą ;)
niedzielny przełom Raduni: http://picasaweb.google.com/pozatym/Radunia1luty#

Sadek 

Nr leg.: 69
Wysłany: 2009-02-03, 17:24   

aż mi się zimno zrobiło jak zobaczyłem te zdjęcia, w szczególności tego kolesia na pół zanurzonego w wodzie... brr

Qbacki 
od 15.10.1994 r.

Wysłany: 2009-02-05, 19:21   

w ostatniej chwili ktoś ponoć zrezygnował. Gdyby ktoś chciał dołączyć niech łapie mnie albo Marcina ;) Zaczynamy I etap jutro o 10 ;)

Dagon 
Grzesiek Kazimieruk

Wysłany: 2009-02-05, 19:26   

Taka okazja, a ja na antybiotyku jestem... :cry:
Powodzenia !

Qbacki 
od 15.10.1994 r.

Wysłany: 2009-02-08, 20:12   

No i po imprezie. Zajebistej imprezie ;)

Na 11 drużyn zajeliśmy IV miejsce, co jak na debiut naszego klubu na arenie kajakowej na pewno jest bardzo dobrym miejscem. Zespołowo wielkie słowa uznania dla Marcina Polito i Damiana Królika, którzy zajeli 3 miesjce w wyścigu dwójek męskich.

Osobne słowa podzękowania dla Żabiego Kruka, który reprezentował nasze barwy.

Oczywiscie serdeczne podziękowania dla samych startujących oraz Marcina Packa, który podjał się "Kierownikowania" naszej ekipie.

Mam nadzieję, zę za rok będzie jeszcze lepiej, a na pewno nas więcej. Samo płynięcie to totalny luz z uwagi na to, ze to Wda, ale to co naprawde fajnego, to to wszystko co dzieje się non stop przez te 3 dni... jedne wielkie imprezowanie ;)

Marcin Polito 
POLY

Wysłany: 2009-02-08, 21:38   Zimowa Wda

Faktycznie potwierdzam - bylo zajeb.... Wielkie dzieki za slowa uznania. Dalismy z Damianem z siebie wszystko, a i tak do pierwszego miejsca zabraklo nam tylko i az 18 sekund :-( W przyszlym roku bedzie lepiej :-) Chcialbym jednak tez zwrocic uwage na to, iz Qbacki i Ania zajeli swietne 5 miejsce w stawce ok. 30 zespolow w kategorii mikst a Gosia rowniez zajela swietna piata pozycje w kategorii jedynek damskich ;-) Gdyby nie bardzo nieszczesliwa nieobecnosc Marcina i Beatki podczas wyscigu to jestem pewien, ze w debiucie bylibysmy na pudle :-) W przyszlym roku jesli uda nam sie ponownie skompletowac tak mocny sklad to nie widze innej opcji jak pierwsza trojka :-) Teraz nie pozostaje nic innego jak szykowac sklady na Festiwal Kajakowy - w koncu w zeszlorocznym debiucie drugie miejsce to teraz nie pozostaje nic innego jak pierwsze :-) Moze trafia sie tez jakies inne ogolnpolskie imprezy na ktorych bedziemy mogli sie pokazac i nazwa Naptun na stale zagosci w slowniku kajakarzy z calego kraju. Ja na pewno pisze sie na pomoc w osiagnieciu tego celu !!! Dzieki za niezapomniane chwile !!!

Dagon 
Grzesiek Kazimieruk

Wysłany: 2009-02-08, 23:10   

Gratulacje dla całego zespołu!
Może za rok mi się uda ;-)

Qbacki 
od 15.10.1994 r.

Wysłany: 2009-02-09, 19:22   

gorąco polecam - galeria Damiana:
http://picasaweb.google.p...key=s5ZTgr6r83Q