Forum KInO Forum KInO "Neptun" Gdańsk

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Szalik klubowy

Czy jesteś zainteresowany/a zakupem klubowego szalika?
Tak
87%
 87%  [ 14 ]
Nie
12%
 12%  [ 2 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Dagon 
Grzesiek Kazimieruk

Nr leg.: 74
Wysłany: 2009-04-16, 22:16   Szalik klubowy

Siema
Krótka ankieta mająca na celu określenie ile osób byłoby zainteresowane takim szalikiem.

Wiem, że ciepło się już robi ale dobry szalik zawsze się przyda ;)

Projekt szalika:

Zachęcam do głosowania i komentowania :-)

Tomus_disco_92 

Wysłany: 2009-04-17, 12:30   

Ja jestem bardzo chętny na tego typu szalik ;D

Sonia 

Nr leg.: 112
Wysłany: 2009-04-17, 13:38   

ja też :mrgreen: mi się podoba, może trochę nie pasuje mi ten herb Gdańska... a dokładniej to białe coś co robi z niego prostokąt :-P

Sadek 

Nr leg.: 69
Wysłany: 2009-04-17, 14:31   

Sonia napisał/a:
ja też :mrgreen: mi się podoba, może trochę nie pasuje mi ten herb Gdańska... a dokładniej to białe coś co robi z niego prostokąt :-P

To jest tylko projekt wstępny, tych "rogów" oczywiście nie będzie na szalach :)

Dorka 
Dorota Kazimieruk

Nr leg.: 87
Wysłany: 2009-04-17, 15:29   

Też jestem jak najbardziej chętna na taki szaliczek :)

Robert 

Nr leg.: 115
Wysłany: 2009-10-12, 18:44   

Ja też chciałbym taki szalik... zima idzie!

Dawid 

Nr leg.: 116
Wysłany: 2009-10-12, 18:52   

Ja chciałbym taki szalik, będzie mi pasował do koszulki :-)

Qbacki 
od 15.10.1994 r.

Nr leg.: 5
Wysłany: 2009-10-12, 18:57   

oki, zajme sie tematem. Myśle, ze 20 szt. zejdzie raz dwa ;)

Sadek 

Wysłany: 2009-10-12, 21:02   

dajcie zarządowi parę dni, jak się zbierzemy omówimy parę spraw łącznie z szalikami.
Może od razu spytam Was - jak widzicie szalik jak ten wyżej, z tym że z jednej strony zamiast loga Neptuna, logo 15-lecia.

Qbacki 
od 15.10.1994 r.

Wysłany: 2009-10-12, 21:27   

co do mnie to jestem przeciw. Rok jubileuszowy się kończy, a szalik będzi jeszcze dłuuuuuuugo ;)

Dagon 
Grzesiek Kazimieruk

Nr leg.: 74
Wysłany: 2009-10-12, 22:57   

Ja też jestem przeciwny. W końcu jest data w logu i każdy sobie będzie w stanie w razie czego policzyć.
Ja już się na szalik zapisuję ;)

Zoppoter 
Zabytek

Wysłany: 2009-10-13, 08:35   

Przepraszam, że się wtrącam jako obcy facet z zewnątrz, ale jako Rzygacz w stanie spoczynku chciałbym coś zasugerować... Oczywiście to tylko luźne uwagi, proszę mnie źle nie zrozumieć.

Owóż krój liter, kojarzący się raczej z amerykańskim Dzikim Zachodem trochę mi nie pasuje do klimatów gdańskich, czy nawet szerzej - europejskich. I mówię to przy zachowaniu całej mojej sympatii dla klimatów "country and western" ;-)

Raczej widziałbym tu zwykłe proste litery, albo - jeśli mają być bardziej stylizowane, to pasowałaby tu jakaś uproszczona wersja liter gotyckich, przez setki lat powszechnych w Europie, a w samym Gdańsku doskonale znanych jeszcze w pierwszej połowie XX wieku.

Herb Gdańska jest - zdaje się - zgodny z obecnym oficjalnym herbem i jest OK - ale jeśli chcielibyście wypełnić prostokątną przestrzeń, to na upartego można zmienić dolną część tarczy. Na taką w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi rogami i z dzióbkiem na dole na środku.

A kolorystyka całości... Pewnie się narażę, ale ja kibicem piłkarskim nie jestem ;-) A barwy klubu piłkarskiego to barwy klubu piłkarskiego, a nie całego miasta, ani tym bardziej regionu. No chyba, że to jest zieleń ekologiczna ;-) Jeżeli ta zieleń jest Neptunowską firmową zielenią - to nie mam się co czepiać, ale...

..ale ja sam, gdybym miał w tym szaliku dojeżdżać kolejką do pracy - a pracuję w Gdyni - to mógłbym stać się celem kibiców innego klubu piłkarskiego, którzy mogliby ten szalik błędnie zinterpretować... Zwłaszcza, że ci, których bym się obawiał najbardziej, prawdopodobnie nie wyczerpywaliby sobie mózgów na przeczytanie napisu na szalu...

A tak poza tym, to ile taki szalik ma kosztować?

Sadek 

Wysłany: 2009-10-13, 11:27   

To może po kolei w takim razie.

Pomysł z logiem 15 lecia, miał na celu zrobienie szalika pamiątkowego, wydanego tylko w 1 serii dla uczczenie 15 lat Neptuna, w przyszłych latach mógłby to być fajny rarytas dla klubowiczy. Ale jak ogół nie zechce to spoko.

Co do wypowiedzi Zoppotera:
- przede wszystkim szal będzie nie tylko dla klubowiczy ale i sympatyków więc też ich zdanie bierzemy pod uwagę
- ogólnie projekt szala tak jak wyżej napisałem, miał na celu przedstawienia ogólnego zarysu szalika
- litery z pewnością będą tradycyjne, tak jak to jest np. na koszulkach, wszywkach itd - http://www.neptun.gda.pl/ino/sklep/002.jpg - ja u siebie takiej czcionki nie znalazłem, docelowo będzie jw
- herb Gdańska oczywiście będzie ucięty w odpowiedni sposób
- jeśli chodzi o kolorystykę - tutaj na pewno nic się nie zmieni, ze względu na to że są to Nasze barwy Klubowe (tzn. Klubu InO NEPTUN :)) - skąd się wzięły akurat te barwy - zieleń symbolizuje las, w którym bawimy się w InO, a biel i czerwień to kolory lampionów
- co do kosztów szala - cena będzie podobna do tych z ostatniego rzutu, ile to było? z tego co pamiętam to ok. 25 zł +/- 5 zł, teraz dokładnie nie pamiętam

Mam nadzieję, że wyjaśniłem wszystkie niejasności :)

Natalia 
Natalia Rzyska

Nr leg.: 106
Wysłany: 2009-10-13, 13:05   

co do loga XV lecia jestem przeciw ;)
barw bym nie zmieniała

a sama się piszę na taki szalik ;)

Qbacki 
od 15.10.1994 r.

Wysłany: 2009-10-13, 13:05   

to i moze ode mnie :)
- jak juz wyzej Sadek wspomniał nasze barwy to zielono - biało - czerwone (zatem i taka flaga), a wątpliowsci o jakich piszesz sa nam równiez znane. I dlatego tego szalika do Gdyni nie zabieramy ;)
- barwy barwami, ale i tak zawsze zieleń u nas dominuje (np. koszulki), a dla mnie indywidualnie to i dobrze, bo ten kolor jest najbardziej turystyczny
- krój czcionki od zawsze był aadvark, więc to również tradycja :)

Na marginesie moze również dodam, iż to będzie druga edycja. Gdy 6 lat temu robiłem I edycję równiez były wątpliwosci, ale dzięki rozsądkowi osób posiadających taki szalik (równiez tych z Gdyni), jak na razie do dnia dzisiejszego nie syłszałem aby ktokolwiek miał z tego tytułu nieprzyjemnosci ;)
pozdro :)

Odpowiedz do tematu