Forum KInO Forum KInO "Neptun" Gdańsk

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Alpino - Pierwiosnki 2010 - wyniki?
Autor Wiadomość
Maciej eŚ

Wysłany: 2010-03-28, 20:18   Alpino - Pierwiosnki 2010 - wyniki?

Ktoś może wie kiedy i gdzie Kt Alpino planuje opublikować wyniki Pierwiosnków? Ich strona nie jest aktualizowana od 2006 roku, więc podejrzewam forum :)

gad 

Wysłany: 2010-03-29, 08:39   

Przyłączam się do pytania kolegi, kiedy i gdzie będzie można ujrzeć wyniki z "Pierwiosnków", czy ktoś wie ?!
Ale też martwi mnie inny temat, odnośnie tego co ujrzałem w lesie, a mianowicie kiedy koledzy z "Neptuna" posprzątają lampiony, które wiszą jeszcze po imprezie zimowej na "Niedźwiedniku".

Grzesiek 

Nr leg.: 80
Wysłany: 2010-03-29, 09:33   

Czy lampiony z napisami "Chaszcze" były używane na Zimie? Takie właśnie wisiały wczoraj przy Drodze Lipnickiej.

Qbacki 
od 15.10.1994 r.

Nr leg.: 5
Wysłany: 2010-03-29, 11:12   

te lampiony nie były uzywane. Sam ich pare zdjałem biegajac na nartach.
Dlatego jak cos widzicie zdejmowac bez żadnych oporów, a i nasze do dzis wiszą z jesieni!!!.
Przez takich pseudoorganizatorów tylko inni mają problemy.

behemot 

Wysłany: 2010-03-29, 12:08   

Z ciekawości: jak wyglądał stopień trudności na TO?
Poszedłem z rodziną i znajomymi na TP i muszę przyznać, że porównując do Pierwiosnków trasa TP na GOSK'u wyglądała jak niedzielny spacerek (i nie chodzi mi tu o pogodę) :)

Kaczor 
Piotr Kaczyński

Nr leg.: 16
Wysłany: 2010-03-29, 12:17   

Gad, a skąd wiesz że po Zimie ?
Bo jak pewien nie jesteś, to nie siej fermentu i nie oskarżaj.
dziękuję

Qbacki 
od 15.10.1994 r.

Wysłany: 2010-03-29, 12:43   

Kaczor wyluzuj ;)

Kol. Gadzie. Oraz inni uczestnicy InO, którzy sie identyfikujecie z tą dyscypliną:

a) jeżeli chodzi o sama Zimę to tam sędzią byłem ja i na pewno wszystko zostało zdjęte.
A Kaczor był kierownikiem, więc wiemy co i jak. I na pewno nie mamy do siebie żadnych zastrzeżeń.
Czasem bywa, ze lampion zostanie zerwany, przestawiony, itp. wówczas go nie znajdujemy (a fizycznie dalej jest w lesie), dużo rzadziej, aby jakiegoś ominąć. Być moze miało to miejsce, jednak co do zasady na pewno lampionów (czyli całych tras) w lesie nie ma!
stąd było moje pytanie:
Czy na tych lampionach na pewno jest nasze logo?
Czy na Pierwiosnkach przypadkiem ktoś naszych nie wykorzystał? ;)

b) a ogólnie:
jak wyzej napisałem prośba do wszystkich aby takie lampiony zdejmować. Co do zasady każdy wie kiedy są InO, widzimy w jakim stanie jest lampion, itp. - potrafimy więc określic czy impreza juz była czy nie.
Przykro mi to mówić, ale jak w kazdym środowisku równiez i tu sa czarne owce, pseudoorganizatorzy, którzy za nic maja pewien system wartosci, przekonań, zasad, itp.
I Neptun nie jest wyjątkiem. Tak więc wszystkie uwagi przynajmniej ja przyjmuję z pokorą, choć osobiscie nie mam juz na to żadnego wpływu. iteż mnie to martwi, jak Gada.

Lampiony z Jesieni dalej wiszą???
Ostatnio zmieniony przez Qbacki 2010-03-29, 13:53, w całości zmieniany 1 raz  

is_o2
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-29, 12:51   

mi sie widział z jeden punkt dawny, juz taki strawiony lekko ,na kłodzie leżącej w pobliżu punktu "H" TO bodjaże , z logiem neptuna

Qbacki 
od 15.10.1994 r.

Wysłany: 2010-03-29, 13:55   

a więc prosze takie zdejmować.
niewykluczone że to po jakis TZtach, albo dużo wcześniejszych imprezach.
jezeli dostane mape to przy okazji sam zdejmę.
Czy i Gad potrafisz wskazać położenie tych lampionów?

gad 

Wysłany: 2010-03-29, 18:26   

Z tego co pamiętam, porównując co do trasy TO z Pierwiosnków: lampion w pniu z pobliżu punktu K i drugi chyba pod drzewem, w pobliżu H były 2 między innymi na leżącym drzewie. Sorki za wcześniejszą spontaniczność, ale wkurzyłem się w pewnym momencie, gdy idąc trasą zobaczyliśmy luźne lampiony i trzeba było się zastanawiać czy przypadkiem to nie właściwy.

dziki

Wysłany: 2010-03-29, 19:12   

W załączniku zapraszam do zapoznania się z wynikami Pierwiosnków 2010. Serdecznie dziękuję wszystkim za udział a zwycięzcom gratuluje sukcesu.
Mariusz dziki Albecki

zekker 

Wysłany: 2010-03-29, 19:46   

No niestety, komuś przeszkadzały i popsuł :-?
Na trasie TP 9 była zerwana, na szczęście leżała kawałek dalej nie zniszczona całkowicie.
11 (okolice głazu Borkowskiego) nie znalazłem, ale leżał jakiś rozmoczony i rozmazany punkt. Być może z jakichś poprzednich zawodów?

Ale może dość tego roztrząsania, kto i gdzie zostawił stare PK. Jak jest to problem, to chyba lepiej omówić w oddzielnym temacie.

Pogadajmy o wrażeniach z trasy.
Jak dla mnie na TP było za mało czasu. Niby 3,3km robi się w około 30min, ale po płaskim. Trasa była mocno przełajowa i 80min to troszkę za mało. Zwłaszcza, że teren był usiany mnóstwem rowów i dołków, co nie ułatwiało znalezienia właściwego :cry:

I na koniec mała prośba. Czy można gdzieś na stronie umieścić legendę? Mogłaby być pomocna dla początkujących. Np. nie wiem czym się różnią kropki czarne od brązowych (w kolorze poziomic), albo V od kółka z kreską. Głównie jeżdżę na rowerze i nie mam tak dokładnych map. Najdokładniejsza to 1:15000, a przeważnie używam 1:50000, więc siłą rzeczy przyzwyczaiłem się do orientowania względem dróg (głównie). Na logikę coś tam kombinuję, ale pewnie umykają mi pewne niuanse.

Koniec tych żali, idę leczyć zakwasy :lol:

Sadek 

Nr leg.: 69
Wysłany: 2010-03-29, 19:51   

Wyniki wraz z mapami umieszczone na stronie głównej. Zachęcam do dzielenia się zdjęciami, jeśli tylko ktoś takie posiada z zawodów

Qbacki 
od 15.10.1994 r.

Wysłany: 2010-03-29, 21:27   

aby jednak zakończyć temat lampionów:
po szybkiej analizie map - te lampiony na 100% nie są z Zimy. Nasze trasy w ogóle nie były po tym terenie. Natomiast z jakich to zawodów, nie mam pojęcia. Naprawdę musza tam długo wisieć... :(

nubes

Wysłany: 2010-03-29, 21:30   

komu moge podrzucić fotki do wklejenia na stronę?

Odpowiedz do tematu