Forum KInO Forum KInO "Neptun" Gdańsk

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Konkurs na najlepszą imprezę i etap 2009 rozstrzygnięty :)
Autor Wiadomość
Qbacki 
od 15.10.1994 r.

Nr leg.: 5
Wysłany: 2010-03-09, 13:40   Konkurs na najlepszą imprezę i etap 2009 rozstrzygnięty :)

Jak co roku na pierwszym PP odbyło się podsumowanie imprez i etapów ogólnopolskich roku 2009.

I chociaż to nie ja organizowałem Goska czy Matnię, to niezmiernie jest mi miło Wam oznajmić, ze Gosk zajął bardzo wysokie II miejsce, natomiast Matnia piąte. Do szczegółowej analizy odsyłam do Tramwaja, ew. pewnie Krzychu ma to w wersji elektronicznej. Myślę ze warto zwrócic uwage i przeanalizować co sie uczestnikom podobało, co nie, co zostało docenione i wnioski wyciągnąć na przyszłosć.
Mnie osobiście bardzo cieszy wysoka pozycja Goska, a to przynajmniej z dwóch powodów:
a) 2 lata z rzedu jestesmy na pudle (czego jeszcze nie było)
b) Goska robiła w 100% inna ekipa niż w roku 2008.
Mam nadzieję, ze to będzie tylko motywacja do dalszych działań, a także satysfakcja za podjęty trud i nieprzespane noce organizatorów Goska 2009.
Naprawdę szczere gratulacje, tym bardziej, ze w moim odczuciu Gosk faktycznie był najlepszą imprezą na jakiej byłem w 2009, co też miało odzwierciedlenie w mojej karcie ocen (wygrały Nocne na jakich nie byłem).

Natomiast w konkursie na najlepszy etap najwyzej sklasyfikowany został etap Staszka Malinowskiego (6 miejsce), dalej Grześka Kazimieruka (8 miejsce), a Agi na 24 miejscu.
Natomiast etapy matniowe zajeły kolejno miejsca: 9 i 10 (Jarka Kabuły), 11 i 13 (Romka Trochy), 19 (Marka Packa) i 22 (Moniki Pacek).
Uzupełniając te dane dodam, ze Monika zajeła równiez 14 miejsce etapem z Babino, czyli imprezy organizowanej przez Kobitki z całej Polski.

reasumując wypada mieć nadzieję, że kolejne imprezy organizowane przez trojmiejskie srodowisko stale będą podnosiły swój poziom i zawsze będą na pudle. Chciałbym również, aby gdański etap wygrał ponownie w klasyfikacji na najlepszegoo Budowniczego, a co miało ostatni raz miejsce (i jedyny) na Matni w 1999 r. (etap Karola)

Odpowiedz do tematu