Forum KInO Forum KInO "Neptun" Gdańsk

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
a co z Latem?
Autor Wiadomość
Właszczki
DMM

Wysłany: 2010-08-28, 20:58   a co z Latem?

Chciałabym już rozpuścić wici wśród moich Kangurów, a tu nie ma regulaminu :shock: ?!
Kalendarz kończy się na 19.09 i nie ma w nim żadnych informacji na temat Lata... Hymmm czyżby Lato odwołane?

Sonia 

Nr leg.: 112
Wysłany: 2010-08-28, 21:52   

a co z DMPami? będzie wystawiana jakaś drużyna z Neptuna? rok temu były trzy... a teraz? jak na razie o tym cicho :p

Karo 
Karolina Przybylska

Nr leg.: 117
Wysłany: 2010-08-30, 08:50   

Co do Lata - z tego co pamiętam jest ono w połowie września. By informacja pojawiła się na stronie jednak Sadek musi dogadać się z Magdą Kazimieruk (o ile nie mylę się to ona miała być w końcu kierownikiem imprezy) a jest to jak zwykle nadzwyczaj trudne :) Wszelkie pytania o to InO proszę kierować bezpośrednio do niej - kontakt podany na stronce w zakładce kontakt :)

Co do DMP (sprawdzam w notatkach z zebrania).. mam napisane, że do znalezienia osób itd również zgłosiła się Magda K. i z tego co mam napisane miała podać listę osób, które znalazła do połowy sierpnia. Lista ta również nigdzie nie krąży, więc ponownie - wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt do niej bezpośrednio . :)

[edit: mam zapisane, że Lato jest 18 września i organizuje je "mafia Kazimieruków" - jak się podzielą rolami to już ich sprawa :) ]

Kaczor 
Piotr Kaczyński

Nr leg.: 16
Wysłany: 2010-09-07, 07:37   

Hej,
informuję, że my z Qbackim na DMPy się zgłosiliśmy i wpłaciliśmy kasę. Jeżeli będzie powstawała drużyna i uznacie że możemy się przydać, to proszę nas uwzględni; jeżeli nie, to i tak pojedziemy bo to jest Puchar Polski.
pozdrawiam

Sadek 

Nr leg.: 69
Wysłany: 2010-09-07, 08:01   

Karo napisał/a:
Co do Lata - z tego co pamiętam jest ono w połowie września. By informacja pojawiła się na stronie jednak Sadek musi dogadać się z Magdą Kazimieruk (o ile nie mylę się to ona miała być w końcu kierownikiem imprezy) a jest to jak zwykle nadzwyczaj trudne :)

Maila w tej sprawie jeszcze nie dostałem. Wszystkie materiały, jakie dostaje na pocztę natychmiast lądują na stronie Neptuna.

Właszczki
DMM

Wysłany: 2010-09-07, 08:11   

a my jako, że Witamino mniejsze zdecydowaliśmy się na udział właśnie na Witamino. Szymon stworzy trasę TP przyjazną także rodzicom z dziećmi...
Jeżeli macie w rodzinie małe dzieci, zapraszamy. Jeśli znacie kogoś, kto chciałby zobaczyć jak się nosi dziecko w chuście lub miękkim nosidle - zapraszamy. Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia chusty, porozmawiania na ten temat itp...

Dorka 
Dorota Kazimieruk

Nr leg.: 87
Wysłany: 2010-09-07, 20:26   

Hej sorki za taką obsuwę, ale najpierw była organizacja rajdu :p
Lato na pewno będzie 18.09.2010, ale niestety nie potrafię jeszcze powiedzieć dokładnie gdzie, gdyż do jakiej szkoły nie poszłam okazuje się że nie da rady bo szkoły mają prywatną (z zewnątrz) ochronę na czas poza lekcyjnym a te firmy nie za chętnie chcą mieć w soboty takie imprezy... Kombinuje jakiekolwiek inne miejsce (prawdopodobnie Matemblewo) ale info obiecuje ostatecznie jutro :)

Dorka 
Dorota Kazimieruk

Wysłany: 2010-09-08, 19:06   

Na tą chwilę nie wiem czy impreza się odbędzie... Niestety po raz pierwszy w życiu poniosłam porażkę odnośnie bazy zawodów... Albo szkoły nie mogą albo mają remont... Więc ogólnie rzecz biorąc jedna wielka masakra

Dorka 
Dorota Kazimieruk

Wysłany: 2010-09-10, 16:02   

Niestety poddaje się, kolejne porażka i kolejny dzień bez bazy...

Marta 
Marta Godlewska

Nr leg.: 107
Wysłany: 2010-09-10, 18:37   

Walcz!
III Lo, podstawowka ta na Obywatelskiej? Cokolwiek? Szkół jest w pip i jeszcze troche w Gdańsku :)
Zawsze możemy zawrzeć współpracę z jakąś "nową" szkołą z którą jeszcze nigdy nic nie robiliśmy. Byleby w miare blisko lasu była ;)
Jak coś Ci potrzeba, coś pomóc dawaj znać. Numer znasz ;)

Dagon 
Grzesiek Kazimieruk

Nr leg.: 74
Wysłany: 2010-09-15, 10:40   

Szkół jest sporo, ale mało jest dogodnie położonych.
Topolówka i SP39 odpadają, bo Gaj Gutenberga jest mały i żeby tam zrobić dzienną imprezę to chyba jedyną szkołą jest ta na Srebrnikach (chodzi o układ terenu - inaczej nie ma możliwości zmieszczenia tylu tras).

Generalnie jest ciężko.

Odpowiedz do tematu